Lightroom - Presety 

 

Cześć!

Poniżej znajdziesz moje presety, w które włożyłem całe swoje serducho.

Uwielbiam naturalność i prawdziwość na zdjęciach. Emocje, uczucia, tajemniczość i niedopowiedzenia jest czymś dla mnie bardzo ważnym w fotografii.

Presety stworzyłem dla osób, które lubią filmowy klimat na zdjęciach i lubią niestandardową fotografię z filmowym klimatem zbliżonym do starych aparatów analogowych.

Wierzę całym sercem, że zarówno miłośnicy chłodniejszych kadrów, cieplejszych jak i, fotografii krajobrazu, detali, lifestylowej czy ślubnej odnajdą w nich coś fajnego dla siebie.

Co zawierają presety?

Paczka zawiera 4 kolorowe, 3 czarno białe presety i 26 stronnicowy poradnik, który pomoże Ci lepiej się nimi posługiwać. Dodatkowo dostajesz ode mnie niespodziankę :)

Często wystarczy jedno kliknięcie myszy, ale nie będę Cię okłamywał, że może się zdarzyć, że presety będą wymagać pewnej modyfikacji, bo każdy z nas ma inne zastane warunki oświetleniowe. Dlatego też stworzyłem dla Ciebie poradnik i regularnie nagrywam filmy na swoim kanale YouTube, gdzie obrabiam swoje i Wasze zdjęcia.

Poniżej znajdziesz przykłady obróbki każdym presetem PO i PRZED

Mori (jap. las)

Mori jest moim ulubionym i najczęściej stosowanym presetem w mojej pracy. Większość zdjęć, które widzicie na mojej stronie zostały obrobione właśnie tym presetem. Uwielbiam w nim przede wszystkim naturalność w kolorach skóry i otoczeniu i vintagowo/filmowy wygląd.

 

Vindur (po islandzku wiatr)

Preset ten jest bardziej delikatny i subtelny niż Mori. Posiada mniejszy kontrast i tzw. mgiełkę na zdjęciach. W moim przypadku świetnie sprawdza się w sesjach domowych, ale i nie tylko.

Fuego (hiszp. ogień)

Preset, który powstał dla osób, które preferują cieplejsze i żywsze tonacje na swoich zdjęciach, ale wciąż zachowując filmowy wygląd na swoich fotografiach.

Vesi (fin. woda)

Vesi jest z kolei presetem dla miłośników chłodniejszych tonów z zachowaniem filmowego wyglądu.

Tenebris (łac. mrok)

Mój ulubiony czarno biały preset. Charakteryzuje się dużą uniwersalnością, tajemniczością, ziarnem i filmowym klimatem jak ze starego aparatu analogowego.

Silentium (łac. cisza)

Bardziej subtelny czarno biały preset. Jest dla osób, które preferują większą ilość niedopowiedzeń i tajemniczości na zdjęciach.

Praesanti (łac. teraźniejszość)

Jest to najbardziej filmowy ze wszystkich czarno białych presetów. Charakteryzuje się wypłowiałymi czerniami. Jest idealny dla osób, które uwielbiają mocno filmowy klimat zdjęć.

 

Nie musisz mieć konta w PayPalu. Po kliknięciu żółtego przycisku “Pay with PayPal” pojawi się pole do logowania a pod nim jest dostępna opcja, by zapłacić kartą kredytową lub debetową. Jeśli jednak nie masz karty kredytowej to napisz mi wiadomość prywatną. Podam Ci numer konta i prześlę presety ręcznie :) brzegowymichal@gmail.com