Kasia i Łukasz

Rystykalny ślub plenerowy w Tokarnii

 

Ślub Kasi i Łukasza był dla mnie tak niezwykłym wydarzeniem, że momentami miałem wrażenie że przeżywam go równie silnie jak Oni. Towarzyszenie Im w tak ważnym dniu i fotografowanie tych wszystkich emocji, które Im towarzyszyły, radość, ekscytację ale również momenty wzruszenia i stresu było dla mnie niesamowitym doświadczeniem.

Ich ślub był dla mnie spełnieniem fotograficznego marzenia, ponieważ idealnie oddawał klimat w jakim czuję się najlepiej.

Plenerowy ślub Kasi i Łukasza odbył się w Tokarni obok Kielc. Miejsce to jest otoczone gęstymi lasami. Można naprawdę poczuć się jak na wsi. Spotkać możemy dużo zwierząt zaczynając od krów, kóz a kończąc na pięknych czarnych koniach.

Przygotowania Kasi odbywały się w drewnianej chatce, natomiast wesele zorganizowane było w ceglono-drewnianym spichlerzu obok. Całość pasowała do siebie idealnie tworząc cudowny rustykalny klimat. Nasza boho Panna Młoda poczuła klimat do tego stopnia, że zaczęła biegać boso po łąkach a ja...za Nią.

Przeżyłem niesamowitą przygodę i bardzo się cieszę, że mogłem towarzyszyć Kasi i Łukaszowi w najważniejszym dniu w Ich życiu.

Zobaczcie jaką historię razem udało nam się stworzyć.

Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

 

Dzień ślubu

 

Następnego dnia...