Tomb Raider - Backstage

 
 

Pomysł na sesję Tomb Raider pojawił się u mnie nagle. Przeglądałem twórczość różnych fotografów i przez przypadek natrafiłem na świetne prace cosplayowe. Pamiętam jakie wrażenie zrobił na mnie jeden z cosplay-i z gry The Last of Us (walka o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie). Pomyślałem wtedy "kurcze, to jest naprawdę coś niesamowicie kreatywnego, chcę zrobić coś podobnego!"

W dzieciństwie uwielbiałem grać w gry komputerowe, szczególnie w gry RPG, gdzie wcielało się w postać, której kształtowało się rozwój od początku do końca. Dlatego też, tak bardzo czułem ten klimat.

Na początku myślałem, że wybiorę jakiś silny męski charakter, ale nagle pomyślałem o Larze Croft. Urocza, silna kobieta walcząca w puszczy o przetrwanie. To jest to :)

Wstawiłem ogłoszenie na Facebook-u. Gdy zobaczyłem Olgę, odrazu wiedziałem, że to ona. Zaczęliśmy planowanie. Olga jako zawodowa cosplayerka zajęła się przygotowaniem swojego stroju. Ja zająłem się stworzeniem kołczanu, strzał, pochodni, kupnem nafty i flary morskiej.

Tomb Raider Cosplay Backstage.jpg
Tomb Raider Cosplay Backstage.jpg
Tomb Raider Cosplay Backstage.jpg

 

W trakcie przygotowywania się oboje graliśmy na konsoli w Tomb Raider z 2013 roku, by wczuć się w klimat jeszcze bardziej :)

Tomb-raider-lara-croft-cosplay-backstage-michal-brzegowy-1.5.jpg

 

Gdy już wszystko było gotowe wyruszyliśmy do Ojcowskiego Parku Narodowego. Na miejscu Paulina wykonała wspaniały wizaż, tak że Lara zaczęła wyglądać jak po prawdziwych...przejściach. 

Tomb-raider-lara-croft-backstage-michal-brzegowy-12.jpg

 

Podczas całej wędrówki towarzyszył nam Grzesiek, który zrobił nam mega fajny filmik z backstage-u! Koniecznie zobacz ->

 

Po obejrzeniu filmiku, czas na parę "perełek" z naszej wspólnej przygody.

PS. Sesję w jaskini z pochodnią i flarą wykonywaliśmy w opuszczonej jaskini z dala od Ojcowskiego Parku Narodowego.