Miejsca w naturze na sesję w Krakowie i okolicach

 
 

W dzisiejszym artykule podzielę się z Wami swoimi ulubionymi miejscami w Krakowie i w okolicach, gdzie możecie zabrać kogo macie ochotę na sesję. Niektóre z tych miejsc są tak urokliwe, że w życiu byś nie pomyślał, że to jest nawet Polska!

Ci co mnie znają wiedzą, że jestem fanem zabierania moich par do lasów, puszczy i innych bezludnych terenów. Niektóre z tych miejsc są często uczęszczane przez turystów, więc jeśli chcesz mieć intymną atmosferę to wybierz się na sesję raczej w tygodniu lub wczesnym rankiem.

To jedziemy! :)


Ojcowski Park Narodowy

Bardzo rozległy piękny park pełen dużych skał wapiennych, dolin, jaskiń i lasów. Pamiętaj tylko, że jest to teren strzeżony przez strażników parku, więc za schodzenie z wyznaczonego szlaku lub puszczanie muzyki możesz dostać mandat

Dolina Eliaszówki

Przepiękne miejsce, w którym znajdziesz urokliwy wodospad nad którym znajdują się ruiny mostu. Obok jest rozległy las, do którego możesz udać się potem na spacer.

miejsce na sesje w krakowie 1


Dolina Będkowska

Piękna dolina w której znajdziesz ogromny staw, malutki urokliwy wodospad i idąc dalej duże skały wapienne, po których wspinają się wspinacze.


Puszcza Niepołomicka

Ogromna puszcza, w której nie znajdziesz nic innego niż…las i ogromną przestrzeń. Ale co nam więcej potrzeba do szczęścia :) Zdecydowanie jedno z moich ulubionych miejsc ze względu na obszar i święty spokój.

Dolina Kobylańska

Piękna dolina, która posiada ogromne skały wyglądem przypominająca Park Yosemite!Kryspinów

Duży zalew. Szczególnie piękny podczas zachodu słońca.


Zakrzówek w Krakowie

Zalew w Krakowie, który niegdyś był kamieniołomem. Niewątpliwie jedno z bardziej urokliwych miejsc w Krakowie. Jest jednak dość niebezpieczne ze względu na ostre urwiska. I jest dość duży problem z zejściem do wody. I pamiętaj, że po wejściu do wody odrazu jest kilkanaście metrów dół.

41645209_681093098931459_8712686273443135488_o.jpg


Bagry w Krakowie

Kolejny staw. Szczególnie urokliwy podczas wschodu słońca.

sesja narzeczenska bagry krakow


Dolina Mnikowska

Nigdy nie byłem, ale napewno odwiedzę!


Jura Krakowsko-Częstochowska


Cała jura jest ogromna i daje niezliczone możliwości na nawet kilkudniową wycieczkę na szlaku, zwiedzając po drodze zamki i inne ciekawe miejsca osadzone w naturze.


Ogród Botaniczny w Krakowie

Bardzo klimatyczne i urokliwe miejsce, szczególnie piękne podczas wiosny, gdy wszystko kwitnie. Zdecydowanym największym fenomenem tego miejsca są szklarnie, które dosłownie przeniosą Cię do jumanji!

sesja w ogrodzie botanicznym


Las Wolski w Krakowie

Las położony obok krakowskiego zoo. Jest to…zwykły las, ale przy dobrym świetle można zdziałać cuda :)

Sesja w lesie wolskim w krakowie

Łąki nowohuckie w Krakowie

Ogromne łąki. Bez lasu, ale z dużą łąką :)